of a wide range of products which include 200mm foam concrete block and 100mm foam concrete block.
₹ 7 / Piece Get Latest Price
| Size | 400x300 mm |
| Color | Grey |
| Shape | Cubical |
| Design | Hollow |
| Usage/Application | Partition Walls |
| Thickness | 200mm |
| Type | Foam Concrete Block |
| Weight | 7 Kgs |
| Brand | Durablocks |
Minimum order quantity: 1000 Piece
₹ 33 / Piece Get Latest Price
| Size | 300x150 mm |
| Color | Grey |
| Shape | Cubical |
| Design | Solid |
| Usage/Application | Side Walls |
| Type | Foam Concrete Block |
| Thickness | 100mm |
| Weight | 6 Kgs |
| Brand | Durablocks |
Minimum order quantity: 1500 Piece
Nirav Shah (CEO)
HN Infra Products Private Limited
Shop No 68, Jay Yogeshwar Township 2, Ajwa Road
Vadodara - 390019, Gujarat, India