Our product range includes a wide range of 150mm fly ash brick, 100mm fly ash brick and 200mm fly ash brick.
₹ 6 / Piece Get Latest Price
| Size | 625x300 mm |
| Color | Grey |
| Design | Solid |
| Thickness | 150mm |
| Type | Fly Ash Brick |
| Weight | 6.5 Kgs |
| Resistance Durability | Fire Resistance |
| Usage/Application | Partition Walls |
| Shape | Cubical |
| Brand | Durablocks |
Minimum order quantity: 5000 Piece
₹ 6 / Piece Get Latest Price
| Size | 230x150 mm |
| Color | Grey |
| Shape | Cubical |
| Design | Hollow |
| Type | Fly Ash Brick |
| Usage/Application | Side Walls |
| Weight | 7 Kgs |
| Thickness | 100mm |
| Resistance Durability | Fire Resistance |
| Brand | Durablocks |
Minimum order quantity: 6000 Piece
₹ 6 / Piece Get Latest Price
| Size | 300x200 mm |
| Color | Grey |
| Resistance Durability | Fire Resistance |
| Usage/Application | Partition Walls |
| Weight | 6 Kgs |
| Type | Fly Ash Brick |
| Shape | Cubical |
| Thickness | 200mm |
| Design | Solid |
| Brand | Durablocks |
Minimum order quantity: 6000 Piece
Nirav Shah (CEO)
HN Infra Products Private Limited
Shop No 68, Jay Yogeshwar Township 2, Ajwa Road
Vadodara - 390019, Gujarat, India